CRC Industries Europe

O CRC

 

CRC Industries to światowy lider w produkcji specjalistycznych środków chemicznych dla specjalistów zajmujących się konserwacją i naprawami oraz majsterkowiczów, obsługujący rynki motoryzacyjne, transportu ciężkiego, morskie, elektryczne, przemysłowe, sprzętu i lotnictwa.

 

Firma CRC została założona w 1958 roku jako konsultanci ds. reakcji na korozję z jednym produktem. Dziś produkty firmy sprzedawane są na terenie całych Stanów Zjednoczonych, Europy, Ameryki Południowej i krajów regionu Pacyfiku. CRC posiada 12 zakładów, które każdego roku produkują miliony produktów w aerozolu.

 

CRC posiada certyfikat ISO 9001 i przestrzega najsurowszych wytycznych dotyczących jakości we wszystkich aspektach badań, rozwoju i produkcji.

 

 

Misja

 

Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb rynku ogólnego utrzymania ruchu i napraw w zakresie wysokiej jakości specjalistycznych produktów chemicznych. Zaspokajając potrzeby klientów, będziemy postrzegani jako liderzy branży i osiągniemy poziom rentowności i wzrostu, który konsekwentnie plasuje nas na szczycie naszej konkurencyjnej areny.

 

 

Produkty

 

https://www.bdiexpress.com/pl/pl/brand/CRC

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz!

Chcemy usłyszeć Twój głos i poznać Twoją opinię! Zachęcamy Cię do wypełnienia naszego krótkiego formularza, który pomoże nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania.